چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تعطیلات تابستانی امسال مجلس در دو نوبت ۱۵ روزه انجام می‌شود

تعطیلات تابستانی امسال مجلس در دو نوبت ۱۵ روزه انجام می‌شود


حجت‌الاسلام سید جواد حسینی‌کیا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، با بیان اینکه پیش از آغاز جلسه علنی امروز موضوع ساماندهی تعطیلات تابستانی مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نقطه نظرات خود را در این باره مطرح کردند.

وی بیان کرد: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، تعطیلات تابستانی مجلس یک ماه است که با موافقت نمایندگان قرار بر این شد که تعطیلات تابستانی امسال مجلس در دو مرحله ۱۵ روزه انجام شود.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قرار بر این شد که یک مرحله از تعطیلات تابستانی مجلس در تیر و یک مرحله هم در شهریور انجام شود.

حسینی‌کیا تاکید کرد: البته تعطیلات تابستانی به معنای تعطیلی و عدم فعالیت نمایندگان نیست و آنان در حوزه‌های انتخابیه خود، مشکلات مردم را پیگیری می‌کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : تعطیلات تابستانی امسال مجلس در دو نوبت ۱۵ روزه انجام می‌شود

تعطیلات تابستانی امسال مجلس در دو نوبت ۱۵ روزه انجام می‌شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش