• Home
  • تعداد مدارس تخریبی استان بوشهر به ۷۰۰ مدرسه کاهش یافت

تعداد مدارس تخریبی استان بوشهر به ۷۰۰ مدرسه کاهش یافتبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، علیمراد کرمی عصر دوشنبه در بیست و سومین جشنواره خیران مدرسه‌ساز استان بوشهر اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در رفع مشکلات فضاهای آموزشی در استان بوشهر داشته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه علاوه بر مدرسه‌سازی باید مدرسه‌یاری و مدرسه‌داری مورد توجه ویژه خیران قرار بگیرد افزود: هنرستان‌سازی و هنرستان یاری از دیگر برنامه‌ها است که باید مد نظر قرار گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با قدردانی از همکاری و مشارکت خیران در ساخت فضاهای آموزشی افزود: خدمت خیران در امر مدرسه‌ساز بسیار مهم و قابل تحسین است چراکه اگر خیران نبودند مشکلات آموزش و پرورش دو صد چمدان بود.

کرمی با بیان اینکه در سال ۱۳۹۲ کلاس‌های تخریبی استان بوشهر هزار و ۳۰۰ کلاس بود خاطر نشان کرد: ۵۰ درصد این کلاس‌ها با مشارکت خیران نوسازی و بازسازی و مقاوم‌سازی شد.

وی زیرساخت هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای را مورد اشاره قرار داد و گفت: با توجه به توسعه رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش ضرورت دارد زیرساخت‌های این گونه مدارس در استان بوشهر فراهم شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : تعداد مدارس تخریبی استان بوشهر به ۷۰۰ مدرسه کاهش یافت

تعداد مدارس تخریبی استان بوشهر به ۷۰۰ مدرسه کاهش یافت