جمعه , ۴ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تظاهرات در تل‌آویو در اعتراض به نتانیاهو/ ۵۰ نفر بازداشت شدند

تظاهرات در تل‌آویو در اعتراض به نتانیاهو/ ۵۰ نفر بازداشت شدند

شنبه‌شب هزاران نفر در تل‌آویو در اعتراض به سیاست‌های کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نحوه مدیریت بهداشت و اقتصاد در بحبوحه شیوع ویروس کرونا تجمع کردند.

در پی افزایش شیوع کرونا در سرزمین‌های اشغالی بار دیگر محدودیت‌های عمومی در مناطق مختلف برقرار شد.

بر اساس محدودیت‌های جدید، باشگاه‌های ورزشی تعطیل شده و رستوران‌ها و کافه‌ها تنها می‌توانند خدمات بیرون‌بر داشته باشند.

نرخ بیکاری طی روزهای اخیر در سرزمین‌های اشغالی به ۲۱ درصد افزایش یافته و این در حالی است که پیش از شیوع کرونا این نرخ کمتر از ۴ درصد بوده است. در همین حال نتانیاهو با سه اتهام رشوه، فساد و خیانت مواجه است.

روز گذشته نیز صدها نفر در قدس اشغالی در برابر اقامتگاه نتانیاهو به تظاهرات پرداختند.

این چندمین بار در ماه اخیر است که صهیونیست‌ها به دلایل مختلف – از پرونده‌های فساد و سوءاستفاده از قدرت گرفته تا طرح اشغال کرانه باختری – علیه نتانیاهو تظاهرات می‌کنند.

شامگاه سه‌شنبه گذشته پلیس رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه تظاهرات‌کنندگان آرامش عمومی را برهم زده و قصد داشتند با درگیری راه خود را به داخل اقامتگاه نتانیاهو باز کنند، به آنها حمله‌ور شده و حداقل ۵۰ نفر را بازداشت کرد.

۲۳۲۳

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : تظاهرات در تل‌آویو در اعتراض به نتانیاهو/ ۵۰ نفر بازداشت شدند

تظاهرات در تل‌آویو در اعتراض به نتانیاهو/ ۵۰ نفر بازداشت شدند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش