یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تصمیم شفر برای دیدار با السد/ احتمال تغییرات در ترکیب استقلال

تصمیم شفر برای دیدار با السد/ احتمال تغییرات در ترکیب استقلال


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، آبی پوشان تهران در ادامه مسیر آسیایی خود و به منظور راهیابی به مرحله نیمه نهایی این مسابقات روز دوشنبه در بازی رفت میزبان السد قطر هستند. آخرین بازی آبیها پیش از این دیدار در لیگ برتر در حالی با نتیجه صفر-صفر به پایان رسید که عملکرد شاگردان شفر در این بازی چشمگیر نبود و رضایت هواداران این تیم را هم در پی نداشت.

همین عملکرد نه چندان مطلوب، سرمربی آلمانی آبی پوشان را مجاب به ایجاد تغییراتی در ترکیب تیمش مقابل السد نسبت به دیدار این تیم مقابل فولاد کرده است.

بر اساس این گزارش، استفاده از فرشاد محمدی مهر،  روح الله باقری و همام طارق در ترکیب ثابت آبی پوشان وجود دارد. همچنین احتمال استفاده از روزبه چشمی نیز در این دیدار حساس زیاد است.

دیدار رفت دو تیم استقلال و السد از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۳۰ روز دوشنبه پنجم شهریور ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تصمیم شفر برای دیدار با السد/ احتمال تغییرات در ترکیب استقلال

تصمیم شفر برای دیدار با السد/ احتمال تغییرات در ترکیب استقلال

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش