پنج شنبه , ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تصادف در محور شاهرود-طرود یک کشته برجای گذاشت

تصادف در محور شاهرود-طرود یک کشته برجای گذاشت


ناصر سلمان پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، از وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در محور شاهرود-طرود خبر داد و بیان کرد: در این تصادف دو خودروی پیکان و وانت پیکاپ با هم از روبرو برخورد کردند که یک نفر در این حادثه به دلیل شدت جراحات درگذشت.

وی با بیان اینکه در این حادثه سه نفر نیز مصدوم شدند که با تلاش اکیپ اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند، افزود: شدت حادثه و جراحات به دلیل برخورد خودروها با سرعت از روبرو متأسفانه زیاد بوده است.

معاون اورژانس شاهرود با بیان اینکه تردد در محورهای با عرض اندک مانند جاده شاهرود- طرود همیشه مخاطره‌آمیز است در نتیجه احتیاط بیشتری را از سوی راکبان وسایل نقلیه می‌طلبد، بیان کرد: رعایت شرایط رانندگی ایمن مطمئناً می‌تواند سفر ایمنی را برای هموطنان‌مان در بر داشته باشد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : تصادف در محور شاهرود-طرود یک کشته برجای گذاشت

تصادف در محور شاهرود-طرود یک کشته برجای گذاشت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش