جمعه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تصادفات دیروز تهران یک کشته و ۲۵ مصدوم به‌جا گذاشت

تصادفات دیروز تهران یک کشته و ۲۵ مصدوم به‌جا گذاشت


سرهنگ احسان مؤمنی در تشریح تصادفات فوتی و جرحی روز گذشته (۳۰ اسفند) در شهر تهران اظهار کرد: در روز گذشته، در تصادفات روی داده در شهر تهران، یک نفر کشته شد و ۲۵ نفر مصدوم شدند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: تصادفات فوتی مربوط به برخورد یک دستگاه خودروی سواری ساینا در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع) بود که با یک عابرپیاده که در حال عبور از عرض بزرگراه، برخورد کرد و متأسفانه این عابرپیاده جان خود را از دست داد.

وی تصریح کرد: با بررسی و آنالیز سایر تصادفات نیز مشخص شد که اکثر مصدومان، راکبان موتورسیکلت بودند.

این مقام انتظامی از راکبان موتورسیکلت خواست که حتماً از کلاه ایمنی استفاده کرده، با توجه به خلوتی معابر ضمن رعایت قوانین و مقررات رانندگی، با سرعت مطمئنه حرکت و از تغییر مسیرهای ناگهانی خودداری کنند تا شاهد کاهش حوادث رانندگی در ایام تعطیلات نوروز در شهر تهران باشیم.

۲۳۵۲۳۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: تصادفات دیروز تهران یک کشته و ۲۵ مصدوم به‌جا گذاشت

تصادفات دیروز تهران یک کشته و ۲۵ مصدوم به‌جا گذاشت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش