• Home
  • تشکیل ۶۱۵ پرونده قاچاق در استان اردبیل

تشکیل ۶۱۵ پرونده قاچاق در استان اردبیلبه گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین از استان اردبیل، حسین نجف زاده  بیان کرد: خلخال با کمترین تخلفات و جرایم صنفی مربوط به قاچاق کالا و ارز از پاک ترین شهرستان های استان در این زمینه است.

وی سهم شهرستان خلخال از مجموع پرونده ها را ۲۰ فقره با یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال جریمه و کمتر از پنج درصد مجموع پرونده های قاچاق کالای این استان ذکر کرد.

رییس تعزیرات حکومتی استان اردبیل همچنین به کاهش نرخ تورم در ماه های اخیر اشاره کرد و گفت: در ۲ ماه گذشته نه تنها نرخ برخی از اقلام در بازار افزایش نداشته بلکه قیمت چند کالای اساسی از جمله مصالح ساختمانی و آهن کاهش یافته است.

نجف زاده اظهار داشت: روند کاهشی نرخ کالاها در بازار استان اردبیل موجب کاهش موارد احتکار کالا و افزایش امید مردم به بهبود وضعیت اقتصادی شده است.

وی افزود: شرایط فعلی اقتصادی جامعه شرایط عادی نبوده و در چنین شرایطی اداره کل تعزیرات حکومتی استان نیازمند همکاری دستگاه های اجرایی درگیر به عنوان ضابط تشکیلات قضایی از جمله صنعت ، معدن و تجارت و همچنین اتاق اصناف است.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : تشکیل ۶۱۵ پرونده قاچاق در استان اردبیل

تشکیل ۶۱۵ پرونده قاچاق در استان اردبیل