تشکیل شورای راهبردی گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب در استان های کشور

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: تشکیل شورای راهبردی گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب در استان های کشور در اخبار سیاسی

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، نصرت الله لطفی روز پنجشنبه در نشست با خبرنگاران رسانه های مختلف گروهی ایلام بیان کرد: این شورا در مرکز با عضویت ۱۰۰نفر شخصیت حقیقی و حقوقی از تمامی وزارتخانه ها و قوای سه گانه تشکیل تا دستاوردهای علمی، فرهنگی، اقتصادی، بین المللی و غیره نظام را در طول ۴۰سال گذشته تهیه کنند.
وی با بیان اینکه این شورای راهبردی ۱۰کارگروه مختلف را دارد گفت: این شورا با هدف تبیین و انعکاس دستاوردهای نظام در آینده نزدیک در استان های مختلف کشور نیز تشکیل و فعالیت خواهد داشت.
وی شعار امسال دهه فجر را افتخار به گذشته و امید به آینده عنوان کرد و گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی تجلی و تجسم عینی عید ولایت برای ایرانیان است.
لطفی اظهار کرد: این ایام بهترین فرصت است تا دستاوردها و کارآمدی نظام دینی ایران برای اقشار مختلف مردم بویژه نسل جوان جامعه تبیین و تشریح شود.
وی با بیان اینکه تمام تلاش دشمنان یاس و نا امیدی و ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان است گفت: مردم امسال نیز در راهپیمایی۲۲بهمن ماه خظ بطلانی به تلاش های دشمنان که در راس آنها آمریکاست خواهند داد.
وی گفت: امروز ایران اسلامی به اندازه ای به توان علمی رسیده که موشک های ساخت شده اش برد ۲ هزار و ۵۰۰کیلومتر را تا محل استقرار صهیونیست ها دارد.
قایم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این نهاد را خظ مقدم قعالیت های فرهنگی عنوان کرد و گفت: اگرچه فعالیت های تبلیغی توسظ این نهاد انجام شده ولی هنوز به نحو مطلوب نرسیده ایم و در این زمینه همه دستگاه های کشور باید مشارکت و همکاری لازم داشته باشند.
خبرنگار: آزاده خرم ** انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
۷۱۷۱/۶۰۳۴

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : تشکیل شورای راهبردی گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب در استان های کشور

تشکیل شورای راهبردی گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب در استان های کشور

۱۱ January 2018 | 10:52 pm

دوره بازرسی جوش