سه شنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
تشکر مالباختگان «سکه ثامن» از رئیسی+نامه

تشکر مالباختگان «سکه ثامن» از رئیسی+نامه

به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، رسول کوهپایه‌زاده وکیل پرونده سکه ثامن گفت: با موافقت و تدبیر مقام معظم رهبری و پیگیری رئیس قوه قضاییه مقرر شده است که در مرحله دادسرا بحث رد مال صورت گیرد یعنی در مرحله دادسرا از اموال و وجوه توقیف شده از متهم پرونده به نسبت طلب و سهام شکات، وجوه بین مالباختگان توزیع شود و رد مال صورت گیرد و اینگونه نخواهد بود که شکات تا زمان رأی دادگاه منتظر بمانند چراکه هم ارزش پول کاهش می‌یابد و هم وضعیت معیشتی مالباختگان در تنگنای بیشتری قرار می‌گیرد. 

به همین دلیل مالباختگان سکه ثامن در نامه‌ای از آیت الله سیدابراهیم رئیسی برای دستور رسیدگی هرچه سریعتر به این پرونده و رد مال در مرحله دادسرا تشکر کردند.

این درحالی است که با پیگیری های انجام شده از سوی پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس و طرح این موضوع در سامانه فارس من، چندی پیش، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی دستگاه قضا در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده سکه ثامن به خبرنگار فارس گفته بود که با اینکه این پرونده شاکیان زیادی دارد اما رسیدگی را آغاز کرده‌ایم. 

وی از توزیع و تقسیمِ اموالِ توقیف ­شده بین طلبکاران خبر داده و گفته بود: معمولا این اقدام تا پایان رسیدگی و صدور حکم باقی می‌­ماند اما تصمیم گرفته شد، تا آنچه  از اموال متهمین تا الان شناسایی و توقیف شده است، در اسرع وقت، وجوه نقدی تقسیم شود و اموالِ غیرمنقول هم با کارشناسی به فروش برسد، در همین مرحله از پرونده و درصدی از مطالباتی که مردم از سکه ثامن و طلای شادی داشتند، به آنها پرداخت بشود که اقداماتِ اجرایی آن از همین ایام شروع شده است.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : تشکر مالباختگان «سکه ثامن» از رئیسی+نامه

تشکر مالباختگان «سکه ثامن» از رئیسی+نامه

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش