دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تشخیص مدبر بودن کاندیداهای ریاست جمهوری نیازمند معیارهایی است

تشخیص مدبر بودن کاندیداهای ریاست جمهوری نیازمند معیارهایی است


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به یکی از نمایندگان مجلس، گفت: در بند ۱۰ سیاست های کلان ابلاغی مقام معظم رهبری درباره انتخابات به موضوع ارتقای شایسته گزینی همراه با زمینه سازی مناسب در انتخاب داوطلبان تراز شایسته جمهوری اسلامی ایران اشاره شده است.

وی بیان کرد: در این بند بر کارآمدی جسمی، علمی، التزام به ولایت فقیه و شایستگی متناسب با مسئولیت های مربوط و تعهد به اسلام، انقلاب، نظام اسلامی و قانون اساسی اشاره شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بر این اساس حتما باید معیارها و شاخص هایی برای کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری وجود داشته باشد، چرا که این موضوع در سیاست های کلان انتخابات آمده و در قانون هم تأکید شده که رئیس جمهور باید مدیر و مدبر باشد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : تشخیص مدبر بودن کاندیداهای ریاست جمهوری نیازمند معیارهایی است

تشخیص مدبر بودن کاندیداهای ریاست جمهوری نیازمند معیارهایی است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش