سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تسلا به کارمندانش اجازه شکایت  در شبکه اجتماعی را نمی دهد

تسلا به کارمندانش اجازه شکایت در شبکه اجتماعی را نمی دهد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از انگجت، تسلا نسبت به افشای رازهای شرکت خود حساسیت زیادی دارد. اما به نظر می‌رسد این شرکت گام را فراتر گذاشته و به کارمندان اجازه نمی‌دهد مشکلات محل کارشان را افشا می‌کنند.

طبق اعلام یک شبکه اجتماعی به نام Blind که شکایات کارمندان را منتشر می‌کند، تسلا دسترسی کارمندانش به این سایت را مسدود کرده است.

کارمندان تنها به وسیله آدرس‌های ایمیل شرکتی خود می‌توانند در این شبکه احراز هویت کنند. این درحالی است که عملیات احراز هویت با ایمیل‌های شرکت تسلا متوقف شده و دسترسی به اپلیکیشن‌Blind نیز از طریق شبکه اینترنت این شرکت ممنوع است.

به نظر می‌رسد این ممنوعیت برای کارمندان تسلا در سراسر جهان ایجاد شده است.

به هرحال Blind اعلام کرده در ۴ می از این مشکل مطلع شده است. در این تاریخ تیم امنیتی تسلا ایمیلی هشدار آمیز درباره افشای اطلاعات شرکتی برای کارمندان ارسال کردند.

طبق گفتهBlind در حال حاضر تسلا تنها شرکتی است که دسترسی به این شبکه اجتماعی را مسدود کرده است. البته پیش از تسلا، شرکت اوبر نیز درپی انتشار پستی از آزار جنسی در این شرکت، شبکه اجتماعی مذکور را مسدود کرد اما پس از تغییر مدیر ارشد اجرایی اوبر این ممنوعیت برطرف شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: تسلا به کارمندانش اجازه شکایت در شبکه اجتماعی را نمی دهد

تسلا به کارمندانش اجازه شکایت در شبکه اجتماعی را نمی دهد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش