چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تسلا ادعای سرعت گرفتن ناگهانی خودروهایش را رد کرد

تسلا ادعای سرعت گرفتن ناگهانی خودروهایش را رد کرد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از انگجت، تسلا هر گونه اتهام درباره سرعت گرفتن ناگهانی خودروهایش را رد کرد. این شرکت در یک پست وبلاگی اعلام کرد دادخواستی  درباره افزایش سرعت ناگهانی خودروهای تسلا کاملا جعلی است. در تمام پرونده هایی که تسلا به اطلاعات خودرو دسترسی داشت،  نشان داده شد وسیله نقلیه به طور معمول کار کرده است.

علاوه بر آن تسلا ادعا می کند سیستم خودروهای آن طوری طراحی شده تا از این گونه چالش ها اجتناب کند. تمام مدل های تسلا دارای دو حسگر موقعیت هستند و هرگونه اختلالی به قطع گشتاور موتور خودرو منجر می شود.

سیستم خودروهای تسلا حتی از حسگرهای اتوپایلوت نیز استفاده می کند تا استفاده نابجا از پدال ها را ردیابی کند و از گشتاور موتور و در نتیجه تصادف جلوگیری کند. 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: تسلا ادعای سرعت گرفتن ناگهانی خودروهایش را رد کرد

تسلا ادعای سرعت گرفتن ناگهانی خودروهایش را رد کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش