پنج شنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
ترین‌های لیگ برتر در سال ۹۸

ترین‌های لیگ برتر در سال ۹۸


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ فوتبال ایران در سال ۹۸ روزهای پرماجرایی را سپری کرد و شاهد اتفاقات عجیبی بود. به بهانه پایان سال نگاهی آماری داشتیم به لیگ برتر در سال ۹۸:

اولین گل در سال ۹۸ و در لیگ برتر را سجاد شهباززاده برای سپاهان در مقابل ذوب آهن به ثمر رساند. آخرین گل سال ۹۸ را نیما انتظاری از روی نقطه پنالتی برای پارس جنوبی در مقابل تراکتور به ثمر رساند.

تیم پرسپولیس با ۶۳ امتیاز در لیگ، بیشترین امتیاز در سال ۹۸ را به دست آورد. تیم استقلال هم با ۴۷ گل زده در لیگ، بیشترین گل را در سال ۹۸ به ثمر رساند.

۲۳۴بازی در لیگ ( با احتساب سه بازی عقب افتاده در سال ۹۷) درسال ۹۸ برگزار شده است که ۵۰۰ گل (با احتساب نتیجه بازی سپاهان ۰ _ ۳ پرسپولیس ) رابه همراه داشته است.

۲۵۵ ۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : ترین‌های لیگ برتر در سال ۹۸

ترین‌های لیگ برتر در سال ۹۸

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش