دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل اولسان هیوندای

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل اولسان هیوندای


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، پرسپولیس عصر امروز در فینال لیگ قهرمانان آسیا به مصاف اولسان هیوندای کره جنوبی می رود. پرسپولیس در حالی وارد این میدان می شود که یحیی گل محمدی سه بازیکن اصلی خود را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. عیسی آل کثیر از سوی AFC شش ماه محروم شد و احسان پهلوان و وحید امیری هم به دلیل گرفتن کارت قرمز و دوکارته شدن به این بازی نرسیدند. 

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل اولسان: 
حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، میلاد سرلک،احمد نوراللهی، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، مهدی شیری، مهدی عبدی، سعید آقایی، بشار رسن

دیگر بازیکنان پرسپولیس در این دیدار را بوژیدار رادوشوویچ، احسان حسینی، سعید حسین پور، آرمان رمضانی، کمال کامیابی نیا، علی شجاعی، آریا برزگر و محمد انصاری را در اختیار خواهد داشت.

۲۵۶ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل اولسان هیوندای

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل اولسان هیوندای

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش