تروریستها باردیگر به جان هم افتادند/حمایت غوطه شرقی از ارتش سوریه

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: تروریستها باردیگر به جان هم افتادند/حمایت غوطه شرقی از ارتش سوریه خبر بین المللی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از اسپوتنیک، درگیریهای شدیدی میان عناصر تروریستی جبهه النصره و «جبهه تحریر سوریا» در حومه غربی حلب به وقوع پیوست. این درگیری ها بعد از اجرای یک آتش بس ۴۸ ساعته به وقوع پیوست که منجر به توافقی میان دوطرف نشد. پیشتر گروه تروریستی «فیلق الشام» از دو گروه تروریستی مذکور خواسته بود تا به یک راهکار برای پایان دادن به درگیریها دست یابند.

سرکردگان جبهه النصره به سرکردگان فیلق الشام شکست دستیابی به توافق مشترک را اعلام کردند. منابع محلی نیز اعلام کردند که عناصر هر دو گروه تروریستی خود را برای حملات گسترده علیه یکدیگر آماده می کنند.

از سوی دیگر تظاهرات ساکنان برخی مناطق غوطه شرقی در حمایت از نیروهای ارتش سوریه و محکومیت حضور تروریستها در این مناطق همچنان ادامه دارد. تظاهرات کنندگان با در دست داشتن پرچم سوریه حمایت خود را از نیروهای ارتش این کشور اعلام کردند این در حالی است که تروریستها در دست داشتن پرچم سوریه را منع کرده بودند.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : تروریستها باردیگر به جان هم افتادند/حمایت غوطه شرقی از ارتش سوریه

تروریستها باردیگر به جان هم افتادند/حمایت غوطه شرقی از ارتش سوریه

۱۲ March 2018 | 8:57 am

دوره بازرسی جوش