دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تراکتور پرهوادارترین باشگاه آسیای جنوبی و مرکزی شد/عکس

تراکتور پرهوادارترین باشگاه آسیای جنوبی و مرکزی شد/عکس

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد باشگاه های فوتبال ایران در مجموع ۹۰ درصد آرا کاربران در نظرسنجی پرهوادارترین باشگاه‌های آسیای جنوبی و مرکزی را کسب کردند.

دو باشگاه تراکتور و پرسپولیس به ترتیب در رده اول و دوم پرهوادارترین باشگاه های آسیای جنوبی و مرکزی قرار گرفتند و به فینال نظرسنجی راه پیدا کردند وو منتظر رقبای خود در مرحله فینال هستند.

تراکتور در این نظرسنجی با ۵۹.۴۳ درصد آراء به عنوان پرهوادارترین باشگاه آسیا(مرکزی-جنوبی) شناخته شد. پرسپولیس هم با کسب ۳۰.۸۹ درصد آرا در رده دوم ایستاد و به همراه تراکتور به فینال نظرسنجی های محبوب ترین باشگاه کل قاره آسیا راه پیدا کرد. استقلال در این نظرسنجی با کسب ۵.۴۷ درصد آرا در رده سوم ایستاد.

۲۵۶ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : تراکتور پرهوادارترین باشگاه آسیای جنوبی و مرکزی شد/عکس

تراکتور پرهوادارترین باشگاه آسیای جنوبی و مرکزی شد/عکس

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش