چهارشنبه , ۷ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تراکتور – پرسپولیس؛ جدال جذاب سرخ‌ها/ مچ‌اندازی دنیزلی و کالدرون

تراکتور – پرسپولیس؛ جدال جذاب سرخ‌ها/ مچ‌اندازی دنیزلی و کالدرون


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، هفته سوم رقابتهای لیگ برتر امروز با چهار بازی دنبال می‌شود که در حساس ترین بازی امروز، تراکتور در خانه از پرسپولیس پذیرایی می‌کند. در سایر دیدارهای امروز سایپا میزبان گل گهر است، ذوب آهن در جم به مصاف پارس جنوبی می‌رود و پیکان در قائمشهر با نساجی دیدار می‌کند.

* تراکتور – پرسپولیس
بی تردید این بازی می‌تواند حساس ترین و جذاب ترین بازی امروز باشد که همه اتفاقات فوتبالی را تحت تاثیر خود قرار دهد. دنیزلی سرمربی سابق پرسپولیس پس از بازگشت به لیگ ایران برای دیدار با تیم سابقش خیلی انتظار نکشید و تنها با گذشت دو هفته از لیگ، دیدار او با سرخ پوشان تازه می شود.

این بازی جنگ مربیان کهنه کار خارجی لیگ برتر هم به حساب می آید. جایی که کالدرون ۵۹ ساله باید توانایی هایش را مقابل دنیزلی ۶۹ ساله اثبات کند.

پرسپولیس لیگ را با یک پیروزی خانگی آغاز کرد و تراکتورسازان با یک تساوی خارج از خانه. باتوجه به برگزاری این بازی در تبریز و تساوی هفته اول تراکتور، به نظر می رسد نیاز آنها به پیروزی در این بازی بیشتر باشد.

سایپا – گل گهر
این بازی یک ویژگی بسیار خاص دارد و آن هم تقابل یکی از مربیان جوان با مسن ترین مربی لیگ برتر است. سایپا با ابراهیم صادقی لیگ را با یک کامبک رویایی در اصفهان آغاز کرد تا روحیه این تیم در بازی خانگی‌اش از هفته دوم بیشتر شود. آنها بهترین گلزن هفته اول لیگ را هم در اختیار دارند و باید گفت خط حمله سایپا با محمدرضا سلیمانی زهراگین تر از همیشه است.

گل گهر هم با مسن ترین و با سابقه ترین مربی لیگ برتری به این مسابقات آمده و فصل را با یک تساوی خانگی آغاز کرده است. سایپا اگر این دیدار را هم با پیروزی پشت سر بگذارد یکی از معدود تیم های ۶ امتیازی در هفته دوم مسابقات خواهد بود.

پارس جنوبی جم – ذوب آهن
تقابل تیم‌های کمالوند و منصوریان همیشه در نوع خود جذاب بوده است. دو تیمی که کارشان را با شکست آغاز کردند تا انگیزه‌های شان برای پیروزی در این بازی بیشتر باشد. اتفاق جالب در ارتباط به این بازی این است که دو تیم در حالی به مصاف هم می‌روند که به تازگی مدیران شان را از دست داده اند و از این نظر شرایط شان به هم شباهت دارد. 

برنامه بازیهای روز دوم از هفته دوم لیگ برتر به شرح زیر است:

* جمعه ۸ شهریور ۹۸

* تراکتور تبریز – پرسپولیس تهران– ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز
داور:
 بیژن حیدری کمک ها: رضا سخندان – علیرضا ایلدروم کمک داوران اضافی: پیام حیدری – کوپال ناظمی داور چهارم: مهدی الوندی ناظر: اسماعیل صفیری

* سایپا تهران – گل‌گهرسیرجان– ساعت ۱۹ 
داور:
 علی صفایی کمک ها: تورج عیوض محمدی – رحیم شاهین کمک داوران اضافی: علی اصغر مومنی – حسین زمانی داور چهارم: محمدعلی پورمتقی ناظر: سعید بطحایی

* پارس جنوبی ‌جم – ذوب آهن اصفهان – ساعت ۲۰ 
داور: 
محمدرضا اکبریان کمک ها: محمد راهی – فرهاد مروجی کمک داوران اضافی: حمید حاج ملک – ایمان کهیش داور چهارم: حسین گلشنی ناظر: محمود رفیعی

* نساجی مازندران – پیکان تهران – ساعت ۲۰ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
داور:
 مهدی سیدعلی کمک ها: بابک داوری – محمد عطایی کمک داوران اضافی: کمیل غلامی – علی بای داور چهارم: فرهاد فرهادپور ناظر: فریدون اصفهانیان

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تراکتور – پرسپولیس؛ جدال جذاب سرخ‌ها/ مچ‌اندازی دنیزلی و کالدرون

تراکتور – پرسپولیس؛ جدال جذاب سرخ‌ها/ مچ‌اندازی دنیزلی و کالدرون

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش