دوشنبه , ۵ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
ترامپ: ورود مهاجران فاقد بیمه درمانی قدغن است!

ترامپ: ورود مهاجران فاقد بیمه درمانی قدغن است!


به گزارش رویترز، دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا با امضای ابلاغیه‌ای، مهاجرانی را که ظرف ۳۰ روز تحت پوشش بیمه درمانی قرار نگیرند یا از عهده تأمین مخارج درمانی خود برنیایند، از ورود به آمریکا منع کرد.

البته گفته می‌شود این ابلاغیه که از ۳ نوامبر (۱۲ آبان) اجرایی می‌شود تاثیری بر توانایی متقاضیان برای ارائه درخواست پناهندگی یا مهاجرت ندارد.

گفتنی است معکوس کردن روند مهاجرت در هر ۲ شکل قانونی و غیرقانونی به آمریکا، یکی از برنامه‌های کلیدی دولت ترامپ است و وی ماه میلادی گذشته اعلام کرد طی سال مالی ۲۰۲۰، تنها به ۱۸ هزار پناهجو اجازه اقامت در آمریکا را می‌دهد که کمترین میزان در تاریخ معاصر این کشور است.

در این ابلاغیه، ترامپ مدعی است در حالی که نظام بیمه درمانی کشور با چالش‌هایی همراه است، نمی‌تواند به هزاران نفر که توانایی تأمین هزینه‌های خود را ندارند، اجازه حضور در آن را بدهد.

هفته گذشته نیویورک تایمز طی گزارشی از درخواست عجیب ترامپ برای حفر خندقی مملوء از مار و تمساح پیرامون دیوار مرزی مکزیک خبر داد تا به این ترتیب روند مهاجرت غیرقانونی کند شود؛ اما ترامپ طی توئیتی این ادعا را تکذیب کرد.

۳۱۰ ۳۱۰

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : ترامپ: ورود مهاجران فاقد بیمه درمانی قدغن است!

ترامپ: ورود مهاجران فاقد بیمه درمانی قدغن است!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش