ترامپ خطاب به فلسطینیان:یا مذاکره کنید یا از کمک مالی محروم شوید!

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: ترامپ خطاب به فلسطینیان:یا مذاکره کنید یا از کمک مالی محروم شوید! خبر بین المللی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از پایگاه خبری هیل، «دونالد ترامپ» در دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در حاشیه اجلاس مجمع جهانی اقتصاد در شهر «داووس» سوئیس برگزار شد، گفت: «آن پول [کمک مالی] بر روی میز [مذاکره] قرار دارد، و این پول به دست آنان [فلسطینیان] نمی رسد مگر آنکه به پای میز مذاکره بیایند و مذاکره کنند».

رئیس جمهور آمریکا همچنین از «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به دلیل امتناع از دیدار با «مایک پنس» معاون وی در جریان سفر اخیرش به خاورمیانه انتقاد کرد؛ اقدامی که به نشانه اعتراض به تصمیم ترامپ برای انتقال سفارت آمریکا از «تل آویو» به «بیت المقدس» (اورشلیم) و شناسایی رسمی این شهر به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس صورت گرفت.

ترامپ در این باره گفت: «آنها [مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین] چند هفته پیش با امتناع از دیدار با معاون رئیس جمهور، به ما بی اهانت کردند».

گفتنی است ترامپ در حالی این سخنان تهدیدآمیز را به زبان می آورد که پیش از آن، آمریکا چهارشنبه هفته گذشته به بهانه انجام بررسی های بیشتر از پرداخت کمک ۶۵ میلیون دلاری به آوارگان فلسطینی سرباز زد.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : ترامپ خطاب به فلسطینیان:یا مذاکره کنید یا از کمک مالی محروم شوید!

ترامپ خطاب به فلسطینیان:یا مذاکره کنید یا از کمک مالی محروم شوید!

۲۶ January 2018 | 4:50 am

دوره بازرسی جوش