دوشنبه , ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
ترامپ: از آزمایش موشکی جدید کره شمالی ناراحت نیستم

ترامپ: از آزمایش موشکی جدید کره شمالی ناراحت نیستم


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در واکنش به آزمایش موشکی اخیر کره شمالی اعلام کرد که وی از آزمایش موشکی اخیر کره شمالی ناراحت نیست.

ترامپ درباره کره شمالی گفت: ما خیلی خوب کار کردیم. خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد. آنها آزمایش هسته‌ای انجام ندادند. آنها موشک کوچکی را آزمایش کردند. من فکر می‌کنم درباره کره شمالی خیلی خوب کار کردیم.

رسانه‌ها پنجشنبه گذشته ازپرتاب دو موشک کوتاه برد از ساحل شرقی کره شمالی به دریای ژاپن خبر داده بودند.

مقامات ارتش کره جنوبی می‌گویند از دو پرتابی که کره شمالی صبح روز پنجشنبه انجام داد، دومین پرتاب بیش از ۶۹- کیلومتر برد داشته است.

این دو پرتاب که کره جنوبی آنها را نوع جدیدی از موشک‌های بالستیک کوتاه برد توصیف کرده است، در فاصله زمانی ۲۰ دقیقه از شرق کره شمالی به سمت دریای ژاپن شلیک شده‌اند.

این آزمایش که نخستین تلاش موشکی کره شمالی بعد از دیدار ماه گذشته بین رهبران این کشور و آمریکا انجام شده پس از آن صورت می‌گیرد که گزارش‌هایی مبنی بر احتمال برگزاری مانور نظامی مشترک میان سئول و واشنگتن منتشر شده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : ترامپ: از آزمایش موشکی جدید کره شمالی ناراحت نیستم

ترامپ: از آزمایش موشکی جدید کره شمالی ناراحت نیستم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش