دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تخصیص بودجه ویژه به کمیته پارالمپیک برای بازی‌های توکیو

تخصیص بودجه ویژه به کمیته پارالمپیک برای بازی‌های توکیو


محمد تابع در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر با یادآوری اینکه در لایحه ابتدایی بودجه ۱۴۰۰ مبلغ ۷۱ میلیارد تومان برای کمیته ملی پارالمپیک در نظر گرفته شده بود، گفت: با توجه به برگزاری بازی های پارالمپیک توکیو این مبلغ نمی توانست پاسخگوی کامل نیازهای مالی کمیته به خصوص برای اعزام کاروان باشد. به همین دلیل نسبت به بودجه پیشنهادی معترض شده و افزایش اعتبارات با تخصیص بودجه ای ویژه برای بازی های توکیو را خواستار شدیم. 

وی تصریح کرد: طی ماه های گذشته موضوع را از طریق رایزنی های متوالی با نمایندگان مجلس به طور جدی پیگیری کردیم. نتیجه هم قول مساعدی بود که برای افزایش اعتبار ۱۴۰۰ کمیته ملی پارالمپیک داده شد. 

دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک خاطرنشان کرد: هنوز لایحه بودجه ابلاغ نشده که از رقم جدید در نظر گرفته برای کمیته ملی پارالمپیک مطلع شویم اما اینگونه که خبردار شدیم که همچون کمیته ملی المپیک برای ما هم تخصیص ویژه برای بازی های ۲۰۲۰ لحاظ شده است. 

تابع در مورد رقم مصوب برای بازی های پارالمپیک گفت: ابلاغ و اطلاع رسانی دقیقی به کمیته ملی پارالمپیک نشده است اما در جریان رایزنی و پیگیری انجام شده از نهایی شدن رقمی حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیارد تومان برای کمیته ملی پارالمپیک مطلع شدیم. البته تا زمان ابلاغ لایحه بودجه نمی توان هیچ حساب دقیقی روی این رقم داشت اما در صورت مصوب و ابلاغ می تواند کمک خوبی برای ما در سال برگزاری بازی های المپیک باشد. 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تخصیص بودجه ویژه به کمیته پارالمپیک برای بازی‌های توکیو

تخصیص بودجه ویژه به کمیته پارالمپیک برای بازی‌های توکیو

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش