تحریر الشام خواستار اتحاد گروه های تروریستی در برابر ارتش سوریه شد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: تحریر الشام خواستار اتحاد گروه های تروریستی در برابر ارتش سوریه شد خبر بین المللی:

به گزارش خبرگزاری فرانسه، این نخستین پیام سرکرده گروه تحریر الشام (جبهه النصره سابق) از اکتبر (مهرماه) گذشته است.
سرکرده گروه تروریستی تحریر الشام در این نوار صوتی ضمن آن که رمز پیروزی گروه های مخالف را اتحاد این گروه ها دانسته است، اعتراف کرد: یکصد روز از آغاز یکی از سخت ترین نبردها (با ارتش سوریه) می گذرد، اما ما می توانیم با تلاش و اتحاد این بحران را پشت سر بگذاریم.
وی در بخش دیگری از این پیام صوتی مدعی شد: ما آمادگی داریم در چارچوب یک توافق صلح فراگیر، دست خود برای برقراری آرامش را به سوی تمامی طرف ها دراز کنیم و صفحه جدیدی را در این باره بازکنیم.
الجولانی در بخش دیگری از این پیام صوتی افزود: از شما می خواهم، بیشتر از آن که درگیر مشکلات خود و اختلاف هایمان باشیم، از دغدغه دشمن غافل نشویم، چرا این مرحله حساسی در تاریخ انقلاب سوریه است که وارد هفتمین سال خود می شود.
ارتش سوریه پس از بازپس گیری استان دیرالزور از تروریست های داعش در مرز عراق، عملیات آزادسازی استان ادلب در شمال غرب این کشور را آغاز می کند.
شبس**۹۳۶۳*۱۴۸۸*انتشاردهنده: بهمن بامداد**

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : تحریر الشام خواستار اتحاد گروه های تروریستی در برابر ارتش سوریه شد

تحریر الشام خواستار اتحاد گروه های تروریستی در برابر ارتش سوریه شد

۱۷ January 2018 | 10:36 am

دوره بازرسی جوش