تجهیز خودروهای نفتکش زنجان به سیستم 'GPRS'

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: تجهیز خودروهای نفتکش زنجان به سیستم 'GPRS' خبر اقتصادی:

محمود آقامحمدیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا افزود: به کارگیری سیستم های رهگیری آنلاین و کنترل نفتکش های حامل فرآورده های نفتی به سیستم GPRS در کنترل محموله ها از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به منظور پیشگیری از قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: به دلیل یارانه ای بودن فرآورده های نفتی و احتمال وجود هر نوع تخلف، نفتکش ها به صورت آنلاین کنترل می شوند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، اعمال نظارت بر فعالیت نفتکش ها حامل فرآورده های نفتی از ویژگی های این سیستم است، اظهارکرد: رهگیری آنلاین و آفلاین نفتکش ها، دریافت اطلاعات خودرو همچون مسیر حرکت، سرعت، مقدار کارکرد، کیلومتر طی شده و وضعیت نفتکش، از دیگر مزیت های سامانه GPRS است.
اقامحمدیان، کاهش وزن محموله بارگیری شده و توقف های بیش از حد مجاز، نظام مند شدن رانندگان خودروهای نفتکش و ایجاد مانعی برای انحراف فرآورده ها را از دیگر مزیت های این سیستم برشمرد.
وی یادآورشد: ارتقاء کنترل پایدار نیروگاهی و کسب رتبه برتر کنترلی، اجرای طرح راستی آزمایی ادوات کشاورزی، طرح پیمایش عرضه نفتگاز به بخش حمل و نقل همزمان با اجرای این طرح در سطح کشور از مهمترین اقدامات انجام شده طی ۱۰ماهه گذشته از سالجاری است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، از هموطنان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا داشتن انتقاد، پیشنهاد و ارائه راهکار، مورد را با سامانه ۰۹۶۲۷ و یا از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۲۴۹۶۲۷ و یا شماره تلفن های ۳۳۳۲۸۵۶۴ و ۳۳۳۲۸۵۶۵ در ۲۴ ساعت از شبانه روز اطلاع رسانی کنند.
به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، طی ۱۰ ماهه گذشته از سالجاری بیش از ۲۹۰ هزار و ۸۰۰ لیتر انواع فراورده نفتی خارج از شبکه توزیع و قاچاق در این استان ضبط شد که نسبت مدت مشابه سال قبل ۶۲ درصد رشد یافت.
۷۳۲۵/۶۰۸۵
خبرنگار: حدیث ابوالحسنی** انتشار دهنده: رویا رفیعی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : تجهیز خودروهای نفتکش زنجان به سیستم 'GPRS'

تجهیز خودروهای نفتکش زنجان به سیستم 'GPRS'

۱۸ January 2018 | 2:23 pm

دوره بازرسی جوش