تبدیل مدارس به اقامتگاه مسافران نوروزی ممنوع است/ اسکان غیر فرهنگیان در مدارس تنها با اجازه استاندار

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: تبدیل مدارس به اقامتگاه مسافران نوروزی ممنوع است/ اسکان غیر فرهنگیان در مدارس تنها با اجازه استاندار خبر اجتماعی:

تبدیل مدارس به اقامتگاه نوروزی ممنوع است/ اسکان غیر فرهنگیان در مدارس تنها با اجازه استانداربه گزارش خبرنگار گروه جامعه گروه خبری نهانه به نقل از میزان، علی اصغر مونسان در جمع خبرنگاران گفت: در جایی که نیاز به استفاده از مدارس برای اسکان مسافر وجود داشته باشد و امکانات نیز فراهم باشد، اگر استاندار و ستاد سفر این را تشخیص دهند، می توانند اجازه استفاده از مدارس برای اسکان غیر فرهنگیان را صادر کنند.

وی افزود: اما به طور عام در سراسر کشور تبدیل مدارس به محل اقامت برای غیر فرهنگیان ممنوع است.

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درباره اقامتگاه بوم گردی گفت: بوم گردی مشکلی برای هتل ها ایجاد نکرده و اقامتگاه ها به طور عمده در مسیرهای روستایی و جاهایی قرار دارند که کمبود اقامت داریم و کمبودهای ما را جبران می کند.

وی گفت: تشخیص ما نیست که اقامتگاه ها مشکلی برای هتل ها ایجاد کرده و تشکل هتل ها می داند که مخاطبان اقامتگاه ها، مخاطب هتل نیستند و در صورت نبودن اقامتگاه از هتل استفاده نمی کنند.

انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : تبدیل مدارس به اقامتگاه مسافران نوروزی ممنوع است/ اسکان غیر فرهنگیان در مدارس تنها با اجازه استاندار

تبدیل مدارس به اقامتگاه مسافران نوروزی ممنوع است/ اسکان غیر فرهنگیان در مدارس تنها با اجازه استاندار

۱۱ March 2018 | 2:41 pm

دوره بازرسی جوش