تاکید وزیر بهداشت بر تسریع در توسعه، ساخت و تکمیل بیمارستان جدید فارابی

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: تاکید وزیر بهداشت بر تسریع در توسعه، ساخت و تکمیل بیمارستان جدید فارابی خبر اجتماعی:

به ‌گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا از وزارت بهداشت، سیدحسن هاشمی روز پنجشنبه از بیمارستان در حال ساخت شماره ۲ فارابی با مساحتی بالغ بر ۴۴ هزار متر مربع، مرکز غربالگری نوزادان نارس، اتاق عمل سیار و طرح توسعه بخش های این بیمارستان بازدید کرد.
وی در این بازدید با اشاره به حضور بهترین فارغ التحصیلان رشته چشم پزشکی در این بیمارستان افزود: باید همیشه میان فارغ التحصیلان و بیمارستان ارتباط وجود داشته باشد تا دو قطبی بودن در بیمارستان رخ ندهد و باید همه در کنار یکدیگر باشند.
وی با تاکید بر ضرورت احترام و ‌قدر شناسی از اساتید و پیشکسوتان گفت: اساتید و پیشکسوتان سرمایه های اصلی این بیمارستان هستند و باید به آنها احترام گذاشت.
وزیر بهداشت تاکید کرد: نباید در این بیمارستان گرفتار حاشیه شویم و باید همراهی، همدلی بیش از آنچه که مشهود است ایجاد شود و افرادی که مسئولیت دارند موظف هستند این همراهی را بیشتر کنند تا سرعت پیشرفت افزایش یابد.
هاشمی با تاکید بر اینکه همراهی و همکاری در هر حوزه ای به نفع آن حوزه خواهد بود، گفت: مطمئن باشید بیمارستان فارابی در آینده، مدرن ترین بیمارستان چشم پزشکی خواهد بود و خود را برای روزی که یکی از قطب های چشم پزشکی مطرح در جهان شوید، آماده کنید.
وزیر بهداشت گفت: برای رسیدن به رتبه اول باید تلاش و نباید سلیقه ای عمل کرد زیرا این مسئله مارا به جایی نخواهد رساند.
اجتمام ** ۲۱۸۱ ** تنظیم: ناهید حاجی خانی * انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : تاکید وزیر بهداشت بر تسریع در توسعه، ساخت و تکمیل بیمارستان جدید فارابی

تاکید وزیر بهداشت بر تسریع در توسعه، ساخت و تکمیل بیمارستان جدید فارابی

۱۱ January 2018 | 9:47 pm

دوره بازرسی جوش