سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تاکید فرمانده ناجا بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط هیئت‌های مذهبی

تاکید فرمانده ناجا بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط هیئت‌های مذهبی


سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی همه ساله مراسم عزاداری آقا اباعبدالله حسین (ع) را برپا کرده و در این ایام هم با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر کشور، تمام سعی ما بر این بوده که پروتکل‌های بهداشتی را در همه حال رعایت بکنیم و در این زمینه قدم برداریم.

وی افزود: این مراسم‌ها با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در تمام ستادهای فرماندهی انتظامی سراسر کشور برگزار می‌شود و امیدواریم باعث خیر و برکت برای کادر و پرسنل نیروی انتظامی در انجام ماموریت‌های و خدمت رسانی به مردم و ارتقاء امنیت جامعه شود.

سردار اشتری تصریح کرد: همکاران من در سول سال در حال مجاهدت هستند و و با تقدیم شهدا جان خودشان را در طبق اخلاص گذاشتند.

وی افزود: نیروی انتظامی در بحث برقرای نظم هیئت‌ها و تکایا و مساجد، کما فی السابق در حال انجام ماموریت‌های خود بوده و در این رابطه در خدمت مردم عزیزمان است.

فرمانده ناجا تاکید کرد: امیدواریم و تاکید ما بر این است که هیئت‌های مذهبی در طول برگزاری مراسم‌های خود شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت و عملیاتی کنند.

۴۷۲۳۷

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: تاکید فرمانده ناجا بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط هیئت‌های مذهبی

تاکید فرمانده ناجا بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط هیئت‌های مذهبی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش