دوشنبه , ۵ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تاکید بر گسترش چاپ و نشر ایران و روسیه

تاکید بر گسترش چاپ و نشر ایران و روسیه


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، نشست نویسندگان ایرانی با استادان و فارسی‌آموزان دانشگاه دولتی زبانشناسی مسکو در حاشیه حضور موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در نمایشگاه کتاب مسکو برگزار شد. در این نشست دو طرف بر گسترش چاپ و نشرایران و مسکو تاکید کردند.

در این نشست جمال‌الدین اکرمی و مهدی رجبی نویسندگان کشورمان با استادان و فارسی‌آموزان دانشگاه دولتی زبانشناسی مسکو دیدار کردند. محتوای این نشست جایگاه ادبیات کودک و نوجوان بود و همچنین طرفین در زمینه تصویرگری کتاب‌های کودک در ایران و روسیه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مهدی رجبی در این نشست با اشاره به نقش مهم ادبیات در ترویج صلح و دوستی تصریح کرد: ادبیات مرزهای میان انسان‌ها را ازمیان بر می‌دارد و احساس همدلی را افزایش می‌دهد.

همچنین جمال‌الدین اکرمی، ضمن معرفی آثار خود و تشریح جریان تصویرگری در ایران، به پیشینه کتاب‌های کودک و نوجوان روسیه در ایران اشاره کرد و خواهان گسترش ارتباطات فرهنگی در زمینه چاپ و نشر کتاب میان دو کشور تاکید کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : تاکید بر گسترش چاپ و نشر ایران و روسیه

تاکید بر گسترش چاپ و نشر ایران و روسیه

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش