شنبه , ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تاکید بر تجهیز شهرهای آذربایجان‌غربی به مرکز کنترل ترافیک

تاکید بر تجهیز شهرهای آذربایجان‌غربی به مرکز کنترل ترافیک


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین آذربایجان‌غربی، محمدمهدی شهریاری در جلسه شورای راهبری کاهش تصادفات با اشاره به کاهش ۲۲ درصدی تصادفات، اصلاح نقاط پرحادثه را امری مهم در تداوم روند کاهشی تصادفات دانست و افزود: علیرغم محدودیت‌های مالی اما انتظار می رود دستگاه‌های متولی با مدیریت منابع نسبت به رفع نقاط پرحادثه اولویت‌دار اقدام نمایند.

وی گفت: متاسفانه سهم قانونی استان از جرائم واریزی رانندگی بطور کامل پرداخت نمی‌شود و باید هماهنگی‌های لازم با نهادهای متولی در سطح ملی برای این موضوع انجام پذیرد.

استاندار آذربایجان‌غربی به طولی بودن استان و فاکتور خستگی به عنوان یکی از علل اصلی تصادفات برون شهری نیز اشاره کرد و افزود: متاسفانه استراحتگاه و مجتمع بین راهی استاندارد و جامعی در استان وجود ندارد و می‌بایست برای حل این مشکل از طریق ورود بخش خصوصی مشوق های لازم اندیشیده شود.

شهریاری برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم جاده ها، فرهنگسازی برای رانندگی ایمن، برگزاری مستمر جلسات شورای ترافیک شهرستانی و توسعه و تکمیل سیستم های حمل و نقل به روز و تجهیز شهرها به دوربین‌های نظارتی را نیز مطرح کرد و گفت: دستگاه های متولی در بحث کاهش تصادفات باید جدی تر از امروز در بحث مدیریت ترافیک و کاهش تصادفات اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: شهرهای آذربایجان‌غربی باید به مرکز کنترل ترافیک مجهز شوند.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : تاکید بر تجهیز شهرهای آذربایجان‌غربی به مرکز کنترل ترافیک

تاکید بر تجهیز شهرهای آذربایجان‌غربی به مرکز کنترل ترافیک

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش