تاکید اروپا بر اجرای برجام بعنوان یک دستاورد منحصر به فرد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: تاکید اروپا بر اجرای برجام بعنوان یک دستاورد منحصر به فرد در اخبار سیاسی

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر، نشست مشترک محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای خارجه فرانسه، آلمان و انگلستان ظهر امروز در مقر اتحادیه اروپا در بروکسل برگزار شد.

در این نشست، طرفین در خصوص اقدامات لازم در شرایط کنونی به منظور تداوم اجرا و پای بندی همه طرفهای  برجام گفتگو و تبادل نظر کردند.

ظریف در این نشست بر اهمیت تعهد همه طرفها، بویژه اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی بر اجرای برجام در شرائط کنونی تاکید کرد.

فدریکا موگرینی ، هماهنگ کننده کمیسیون برجام و وزرای خارجه فرانسه، آلمان و انگلستان در این جلسه بطور مشترک، بر تعهد اروپا و دولت های خود بر اجرای برجام به عنوان یک دستاورد منحصر به فرد دیپلماسی چند جانبه تاکید کردند.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین به طور جداگانه با وزرای امور خارجه کشورهای انگلستان ، آلمان و خانم موگرینی، نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا ملاقات و در خصوص مسایل مورد علاقه گفتگو و تبادل نظر کرد.‌

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : تاکید اروپا بر اجرای برجام بعنوان یک دستاورد منحصر به فرد

تاکید اروپا بر اجرای برجام بعنوان یک دستاورد منحصر به فرد

۱۱ January 2018 | 3:11 pm

دوره بازرسی جوش