شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تاثیر اقتصادی ویروس کرونا در ۳ تا ۴ هفته آینده واضح‌تر می‌شود

تاثیر اقتصادی ویروس کرونا در ۳ تا ۴ هفته آینده واضح‌تر می‌شود


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، وزیر خزانه‌داری آمریکا، استیون منوچین، می‌گوید ظرف ۳ تا ۴ هفته آینده مقامات آمریکا درک بهتری از میزان آسیبی که شیوع ویروس کرونا به اقتصاد می‌رساند خواهند داشت.

منوچین گفت: پیش‌بینی قوی در مورد تأثیر اقتصادی ویروس کرونا در شرایط فعلی مشکل است. من فکر کنم ۳ تا ۴ هفته دیگر باید صبر کنیم تا چگونگی تحولات شیوع ویروس را ببینیم و تا آن زمان داده‌های آماری خوبی داشته باشیم.

او ادامه داد: هرچند سرعت شیوع این بیماری بسیار بالا است اما میزان کشندگی آن نسبتاً پایین می‌باشد. این چیزی است که ما با دقت در حال بررسی آن هستیم و هنوز خیلی زود است که بگوییم این مساله نگران‌کننده است یا نیست.

او همچنین گفت معتقد است دولت چین در زمان ارسال نمایندگان برای امضای توافق فاز اول تجاری با آمریکا از خطر ویروس کرونا آگاه بوده است. آنها نسبت به موارد قبلی بسیار سریع‌تر اقدام کردند.

تحقیقات دانشمندان چینی نشان داده است که ۸۱ درصد از کسانی که به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند تنها علائمی مانند سرماخوردگی ملایم از خود نشان داده‌اند. نرخ کشندگی این ویروس ۲.۳ درصد اعلام شده که افراد سالمند و افراد دارای مشکلات سلامتی قبلی در بیشترین ریسک قرار دارند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : تاثیر اقتصادی ویروس کرونا در ۳ تا ۴ هفته آینده واضح‌تر می‌شود

تاثیر اقتصادی ویروس کرونا در ۳ تا ۴ هفته آینده واضح‌تر می‌شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش