چهارشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تائید صلاحیت دو کاندیدای دیگر اعلام شد

تائید صلاحیت دو کاندیدای دیگر اعلام شد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، سیدمحمد شروین اسبقیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌ها در نامه‌ای به سمیع زاده دبیر مجمع عمومی فدراسیون هندبال اسامی کاندیدهای احراز پست ریاست فدراسیون هندبال را اعلام کرد که به شرح زیر است:

جناب آقای سمیع زاده

دبیر محترم مجمع عمومی فدراسیون هندبال

سلام علیکم؛

با توجه به اینکه مقرر است انتخابات فدراسیون هندبال در تاریخ ۹۷/۱۲/۲۰ برگزار شود مقتضی است نسبت به دعوت از کاندیدهای زیر برای شرکت در انتخابات اقدام لازم معمول دارند.

۱- حمید علی نژاد
۲- خسرو ابراهیم زاده
۳- علیرضا پاکدل
۴- محمد پورکیانی
۵- مرتضی حسن پور درواری
۶- هادی خلیلی
۷- مهدی طالب پور
۸- ضرغام علیجانی
۹- مرتضی غلامپور
۱۰- توفیق کابلی
۱۱- احمد گواری
۱۲- سیدرضا مهدوی
۱۳- میترا نوری گله جارهء
۱۴- سید علی اصغر رفعت حقیقی
۱۵- فاطمه ابوالقاسمی هدشی

بدیهی است رعایت قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان مصوب ۹۱/۱/۱۵ برای تصدی ریاست فدراسیون، همچنین قوانین اعلام شده از سوی بازرسی کل کشور در مورد افراد دوشغله، بازنشستگان و اعضا شورای شهر برای حضور در انتخابات الزامی است.

اسامی نهایی کاندیداهای حاضر در انتخابات فدراسیون هندبال در حالی امروز به تعداد ۱۵ نفر افزایش یافت که تنها ۵ روز فاصله تا برگزاری این مجمع باقی است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تائید صلاحیت دو کاندیدای دیگر اعلام شد

تائید صلاحیت دو کاندیدای دیگر اعلام شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش