بیش از ۲۰۰ کیلومتر از صحرای غربی الانبار پاکسازی شد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: بیش از ۲۰۰ کیلومتر از صحرای غربی الانبار پاکسازی شد خبر بین المللی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از بغداد الیوم، فرماندهی حشد الشعبی اعلام کرد که نیروهای بسیج مردمی عراق موفق شدند بیش از ۲۰۰ کیلومتر از صحرای غربی الانبار را پاکسازی کنند.

«قاسم المصلح» فرمانده این عملیات اعلام کرد که نیروهای بسیج مردمی عراق عملیات خود برای پاکسازی محور غرب الانبار در امتداد مرزهای عراق با سوریه را با همکاری نیروهای گارد مرزی عراق ادامه خواهند داد.

المصلح تأکید کرد که ۲۰۰ کیلومتر از این منطق پاکسازی شده است و این مسأله از شکل گیری تجمع تروریست های وابسته به داعش در این منطقه جلوگیری خواهد کرد.

روز گذشته عملیات پاکسازی صحرای غرب الانبار آغاز شده بود و فرماندهی حشد الشعبی اعلام کرده بود که گردان ۱۳ و ۱۴ نیروهای حشد شعبی در این عملیات حضور دارند و  بنا دارند تا حد فاصل منطقه «عکاشات» و مناطق مرزی عراق در «صحرای الورج» در استان الانبار را پاکسازی کنند.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : بیش از ۲۰۰ کیلومتر از صحرای غربی الانبار پاکسازی شد

بیش از ۲۰۰ کیلومتر از صحرای غربی الانبار پاکسازی شد

۵ March 2018 | 11:19 am

دوره بازرسی جوش