جمعه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
بیانیه ۱۶۰ نفر از نمایندگان درباره لزوم حفاظت از محیط‌زیست

بیانیه ۱۶۰ نفر از نمایندگان درباره لزوم حفاظت از محیط‌زیست


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، در پایان جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، بیانیه ۱۶۰ نماینده مبنی بر اعلام آمادگی در تحقق فرمایش رهبر انقلاب در حفاظت از محیط‌زیست قرائت شد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«بیانات رهبر معظم انقلاب که در ادامه سیاست‌های کلی محیط‌زیست در سال ۹۴ است، در بین همه رهبران جهان بی‌نظیر است. ایشان با اشاره به اصل ۵۰ قانون اساسی، مسئولان را نسبت به جدی گرفتن این موضوع مورد خطاب قرار دادند.

ما نمایندگان مجلس وظیفه خود می‌دانیم با استفاده از اهرم‌های قانونی خود از جمله وضع قوانین جدید، تنقیح قوانین قبلی و نظارت بر سازمان‌های عامل، هر چه بیشتر در عمل به منویات ایشان کوشا باشیم.

در پایان فرمایشات رهبری را مأموریت اصلی فراکسیون محیط‌زیست مجلس شورای اسلامی در ادامه دوره جاری تعریف نموده و تأکید داریم این سیاست اصولی باید جزو اولویت‌های کشور در برنامه هفتم توسعه قرار گیرد».

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : بیانیه ۱۶۰ نفر از نمایندگان درباره لزوم حفاظت از محیط‌زیست

بیانیه ۱۶۰ نفر از نمایندگان درباره لزوم حفاظت از محیط‌زیست

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش