دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
به کسب مدال‌های خوش رنگ وزنه برداری در المپیک بسیار امیدوارم

به کسب مدال‌های خوش رنگ وزنه برداری در المپیک بسیار امیدوارم


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، مسعود سلطانی فر در بازدید از تمرینات تیم ملی وزنه برداری ایران گفت: با توجه به گزارش‌هایی که دریافت کردم و بازدیدهای که مسئولان ورزش کشور به صورت مستمر از رشته‌های مختلف از جمله وزنه برداری داشتند و همچنین مواردی که از سوی رییس فدراسیون و سرمربی تیم ملی وزنه برداری در جلسات ستاد عالی بازی‌های المپیک مطرح شده، اگرچه دو سهمیه برای المپیک بیشتر نداریم که ان‌شالله قطعی هم خواهد شد، شانس مدال‌های خوشرنگی داریم و انتظار مردم هم از رشته‌های وزنه برداری، کشتی و تکواندو در المپیک بالا است.

وزیر ورزش و جوانان گفت: تلاش ما بر این است که بتوانیم بهترین امکانات و پشتیبانی را فراهم کنیم تا موانع و مشکلات موجود را در اعزام‌ها و اردوها حل کرده و تا کنون هم به لطف خداوند و تلاش مجموعه ورزش کشور، فدراسیون وزنه برداری، کادر فنی و قهرمانان شرایط خوبی به وجود آمده است و من خیلی امیدوارم دو مدال خوش رنگ از وزنه برداری در المپیک به ارمغان آید.

مسعود سلطانی فر ورزش را بهترین عرصه برای سرمایه گذاری با هدف شاد کردن دل میلیونها ایرانی دانست و اظهار داشت: مدال‌های ورزشکاران در رویدادهای جهانی، آسیایی و المپیکی باعث شادی و نشاط ده‌ها میلیون ایرانی مَی شود که هیچ عرصه‌ای در شاد کردن مردم با عرصه ورزش قابل قیاس نیست.

وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به رسالتی که نسبت به مردم و قهرمانان داریم تلاشمان این است که با وجود محرومیت‌ها و محدودیت‌ها نیازهای ورزشکاران المپیکی را برطرف کنیم و تا کنون هم کم نگذاشتیم.

سلطانی فر با بیان اینکه پاداش قهرمانان سال ٩٨ پرداخت شده است، توضیح داد: سال ٩٩ بدلیل دوران پاندمی کرونا رویداد خاصی برگزار نشد ولی برای مدال‌های المپیکی پاداش مناسبی را اعلام مَی کنیم تا قهرمانان با انگیزه بیشتری تمرینات و دوران آماده سازی را سپری کنند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: وزنه برداران پس از قطعی شدن سهمیه‌های المپیکی، کمک هزینه ماهانه پنج میلیون تومان را برای مدت ١٨ ماه دریافت خواهند کرد و این مهم شامل همه ورزشکارانی که سهمیه المپیک را بدست می‌آورند، خواهد شد.

سلطانی فر تاکید کرد: نهایت تلاش و حمایت را از قهرمانان و المپیکی‌ها انجام می‌دهیم تا با بهترین امکانات، بهترین نتیجه هم برای مردم به ارمغان آید.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: به کسب مدال‌های خوش رنگ وزنه برداری در المپیک بسیار امیدوارم

به کسب مدال‌های خوش رنگ وزنه برداری در المپیک بسیار امیدوارم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش