چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
بهسازی بنگاه‌های تعاونی و ایجاد اشتغال با اعتبار هزار میلیاردی

بهسازی بنگاه‌های تعاونی و ایجاد اشتغال با اعتبار هزار میلیاردی


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، نمایندگان در نشست علنی امروز (دوشنبه ۱۱ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، ، با الحاق یک بند به تبصره ۲  ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

براساس این بند الحاقی؛ دولت مکلف است مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال ازبدهی ناشی از عدم اجرای بند ۲ ماده ۲۹ قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی از سال ۱۳۸۷ تاکنون را از طریق فروش سهام و دارایی های مالی تامین کند و به منظور حمایت از نوسازی و بهسازی بنگاه های تعاونی و ایجاد اشتغال و کارآفرینی، در بخش تعاون در قالب افزایش سرمایه بانک توسعه و تعاون از محل ردیف ۵۴/۵۳۰۰۰۰ جدول شماره ۲ این قانون هزینه کند صددرصد اعتبارات مذکور در نیمه اول سال ۱۴۰۰ تخصیص یابد.بانک توسعه و تعاون هر سه ماه یک بار گزارش دهد.

۲۲۳۲۲۴

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: بهسازی بنگاه‌های تعاونی و ایجاد اشتغال با اعتبار هزار میلیاردی

بهسازی بنگاه‌های تعاونی و ایجاد اشتغال با اعتبار هزار میلیاردی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش