یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
بهترین بازی را از استقلال دیدم/لطفا این پیروزی بزرگ را لوث نکنید!

بهترین بازی را از استقلال دیدم/لطفا این پیروزی بزرگ را لوث نکنید!


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال تهران چهارشنبه شب و در دیداری مهم توانست الاهلی، صدرنشین گروه اول مسابقات لیگ برتر را با ۳ گل شکست دهد تا همراه همان تیم به مرحله بعدی مسابقات راه یابد. 

محمد نوری پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر در خصوص این بازی اظهار داشت: بی تردید این بهترین بازی آبی پوشان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و یکی از بهترین بازیهای این فصل آنها بود. صادقانه بگویم انتطار چنین نتیجه و چنین عملکردی را نداشتم. اگر حتی نیمی از موقعیت های خوب ما گل می شد بچه ها با بیشتر از ۵ گل حریف را شکست می دادند. این پیروزی مقتدرانه و بدون حرف و حدیث بود.

وی اضافه کرد: بعضی ها عنوان می کنند تیم عربستانی به یکسری بازیکنانش استراحت داد و انگیزه نداشت که من این را کاملا رد می کنم و می گویم این افراد می خواهند این پیروزی با ارزش را لوث کرده و از ارزشهای آن بکاهند. هرچقدر هم که تیم عربستانی برای پیروزی انگیزه نداشت، برای حفظ اعتبار خود در آسیا انگیزه داشت. اما آنها تسلیم محض تیم استقلال بودند.

نوری گفت: نمی توان گفت کدام یک از بازیکنان استقلال خوب یا خوب تر بودند. مجموعه تیمی آنها به قدری منسجم و خوب بود که باید گفت ستاره این بازی «تیم استقلال» بود نه یک بازیکن خاص. 

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: نامجو مطلق جسارت و شجاعت خوبی به خرج داد و از ابتدای بازی با استفاده همزمان از ۳ مهاجم تکلیف را مشخص کرد و به تیم خودش و تیم حریف فهماند از این بازی چه می‌خواهد. از همان دقیقه اول بچه‌های ما بر جریان بازی تسلط داشتند و اگر درخشش دروازه‌بان سعودی نبود خیلی زودتر از دقیقه ۲۹ به گل می رسیدند. 

عضو پیشین کمیته فنی استقلال گفت: این یک پیروزی بزرگ و با ارزش بود اما فراموش نکنیم یک بازی مهمتر و بزرگتر مقابل پاختاکور پیش رو داریم. باید بچه‌های ما و اعضای کادر فنی آنقدر حرفه‌ای باشند که این پیروزی را خیلی زود فراموش کنند و تمرکز خود را به جای شادی روی این پیروزی ببرند روی بازی با پاختاکور. تیمی خوش ساختار از کشور ازبکستان که فوتبال را قدرتی و مبتنی بر تاکتیک تیم به نمایش می گذارد. 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: بهترین بازی را از استقلال دیدم/لطفا این پیروزی بزرگ را لوث نکنید!

بهترین بازی را از استقلال دیدم/لطفا این پیروزی بزرگ را لوث نکنید!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش