دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
بنیامین نتانیاهو به امارات سفر می کند

بنیامین نتانیاهو به امارات سفر می کند


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، روسیا الیوم به نقل از منابع صهیونیستی اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی آمادگی دارد تا ۲۳ ماه جاری میلادی به امارات سفر کند.

روزنامه هاآرتض در این رابطه نوشت: سفر تاریخی نتانیاهو به امارات احتمالاً همزمان با انحلال کنیست (پارلمان رژیم صهیونیستی) صورت می گیرد. در صورتی که بودجه کابینه تصویب نشود، کنیست منحل خواهد شد.

گفته می شود نتانیاهو هفته گذشته برای سفر به امارات برنامه ریزی کرده بود اما بنا به دلایل سیاسی و امنیتی این سفر را به تعویق انداخته است.

امارات عربی متحده و رژیم صهیونیستی در روز پنج‌شنبه ۲۳ مرداد رسما عادی سازی روابط خود را اعلام کردند. اقدامی که با خشم ملتهای مسلمان منطقه و جهان مواجه شد تا جایی که بسیاری خواستار اخراج سفیر امارات از کشورهایشان شدند. 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : بنیامین نتانیاهو به امارات سفر می کند

بنیامین نتانیاهو به امارات سفر می کند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش