سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
بلیت سفر به تاجیکستان و شرایط انتخاب کارگزار سرخپوشان اولویت شد

بلیت سفر به تاجیکستان و شرایط انتخاب کارگزار سرخپوشان اولویت شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، اعضای هیأت مدیره این باشگاه عصر امروز جلسه‌ای مهم و مفید را پشت سر گذاشتند.

این جلسه با حضور سیدمجید صدری به عنوان رئیس، جعفر سمیعی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره و همچنین غلامعلی محمدعلیپور، محمد مسجدی و محمد فیاض برگزار شد و همه اعضا در جلسه حضور داشتند تا در خصوص سه محور اصلی این روزها صحبت کنند.

اولین موضوع، بحث مزایده برای انتخاب کارگزار جدید باشگاه بود. در این بخش، اعضای حاضر در جلسه با جدیت فراوانی مسائل را پیگیری کردند و تصمیمات مهمی اتخاذ شد تا اولین گام برای رسیدن به مزایده برداشته شود.

سپس سمیعی به عنوان مدیرعامل باشگاه، گزارشی از عملکرد پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات داد و در خصوص بازیکنان جذب شده و همچنین ستاره‌هایی که قراردادشان تمدید شده است، در جمع اعضای هیأت مدیره به صحبت پرداخت.

آخرین محور گفت‌وگوی مدیران باشگاه پرسپولیس، مربوط به سفر تیم به تاجیکستان بود. پرسپولیس باید در روز ۲۳ شهریورماه در شهر دوشنبه، به مصاف استقلال تاجیکستان برود و به همین منظور، اعضای هیأت مدیره در خصوص ایجاد بهترین شرایط سفر، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

این جلسه که در محل باشگاه برگزار شده بود، حدود دو ساعت به طول انجامید.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: بلیت سفر به تاجیکستان و شرایط انتخاب کارگزار سرخپوشان اولویت شد

بلیت سفر به تاجیکستان و شرایط انتخاب کارگزار سرخپوشان اولویت شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش