یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
«بلواوریجین» از ناسا شکایت کرد

«بلواوریجین» از ناسا شکایت کرد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از ایونینگ استاندارد، شرکت بلواوریجین متعلق به جف بزوس از ناسا به دلیل انعقاد قرارداد ۲.۹ میلیارد دلاری با اسپیس ایکس برای توسعه لندر ماه، شکایت کرده است.

این شکایت در دادگاه فدرال شکایات آمریکا ثبت شده و فرایند نامناسب و غیر قانونی ناسا در ارزیابی پیشنهادات را به چالش کشیده است. ناسا باید تا ۱۲ اکتبر نسبت به شکایت ثبت شده در دادگاه فدرال شکایات پاسخ دهد.

بلواوریجین و داینامیکس (یک پیمانکار دفاعی) متعقدند تعیین اسپیس ایکس به عنوان تنها پیمانکار برای ساخت لندر ماه ناعادلانه بوده است. در همین راستا آنها به دیوان محاسبات آمریکا اعتراض کرده بودند. اما ماه گذشته این مرجع نیز تصمیم ناسا برای انتخاب یک پیمانکار جهت ساخت لندر ماه را تأیید کرد.

بلواوریجین یک شرکت فضایی است که توسط جف بزوس میلیاردر آمریکایی تأسیس شده است.

اسپیس ایکس هنوز در این باره اظهار نظری نکرده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: «بلواوریجین» از ناسا شکایت کرد

«بلواوریجین» از ناسا شکایت کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش