یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
بعید است استراماچونی مذاکرات را تکذیب کرده باشد

بعید است استراماچونی مذاکرات را تکذیب کرده باشد


رحمان رضایی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، اظهار داشت: با دیدن مصاحبه منتسب به استراماچونی شوکه شدم و تعجب کردم که چطور ممکن است چنین خبری منتشر شده باشد. سابقه و تجربه نشان داده استراماچونی حتی زمان حضورش در ایران هرگز با هیچ رسانه ایرانی مصاحبه نکرد و به جز در نشست‌های خبری قبل و بعد از بازی پاسخگوی رسانه‌های ایرانی نبود. چه در زمان حضور در ایران و چه زمان خروجش از ایران مصاحبه‌های منتسب به او و اخبارش در رسانه‌های ایتالیایی و با خبرنگاران نزدیک به خودش در ایتالیا صورت می‌گرفت لذا بعید می دانم امروز او مصاحبه‌ای کرده باشد که در آن مذاکرات دوحه را تکذیب کرده باشد.

عضو تیم مذاکره کننده باشگاه استقلال با نماینده استراماچونی بیان داشت: این نشست در دوحه صورت گرفته و تمامی اسناد آن موجود و قابل ارائه است. وکلا و مدیر برنامه استراماچونی با ما گفتگوهای مفصلی داشت و استراماچونی نیز در جریان این گفتگوها قرار داشت. با شناختی که من از استراماچونی دارم بسیار بعید می دانم او در گفتگو با رسانه‌ها به طور کلی منکر این نشست شده باشد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: بعید است استراماچونی مذاکرات را تکذیب کرده باشد

بعید است استراماچونی مذاکرات را تکذیب کرده باشد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش