• Home
  • برگزیدگان سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال مرکزی معرفی شدند

برگزیدگان سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال مرکزی معرفی شدندبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله، سرهنگ محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی در آئین اختتامیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت: خوشبختانه به برکت فرهنگ دینی و انقلابی حاکم در کشور ما، در حوزه محتوا بسیار غنی هستیم چراکه قرآن کریم، مکتب اهل بیت (ع) و مکتب امام خمینی (ره) که برگرفته از این دو است موجب شده دست ما در حوزه محتوا بسیار پر باشد.

وی ادامه داد: آن چیزی که امروز مهم است بهره برداری از محتوای غنی دینی و انقلابی برای نسل جدید است که باید با زبان و ادبیات مناسب و همراه با ابتکار و خلاقیت به مخاطب جوان و نوجوان برسانیم و لذا هنر بهترین و مؤثرترین روش برای این مسئله است. انقلاب اسلامی به جهت داشتن محتوای غنی از سال‌های گذشته همواره مورد تهاجم فرهنگی دشمنان قرار گرفته و دشمنان به دنبال این هستند ارزش‌های اسلامی و انقلابی را تحت عملیاتی سازمان یافته مورد هجمه قرار دهند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله بیان کرد: یکی از روش‌های مهم صیانت از فرهنگ دینی و انقلابی تبیین گفتمان قرآنی و دینی انقلاب اسلامی است که مقام معظم رهبری تحت عنوان جهاد تبیین این مسئله را یادآور شدند و فضای مجازی یک فرصت و ظرفیت مناسب برای تحقق جهاد تبیین است که باید مورد توجه قرار گیرد. امروز یکی از عرصه‌های جهاد جوانان و نوجوانان جهاد تبیین است که جوانان و نوجوانان در گام دوم انقلاب علاوه بر نقش آفرینی در جهاد علمی و جهاد خدمت رسانی باید در جهاد تبیین نقش آفرینی کنند و قله‌های بلند را فتح کنند.

خوشبختانه سازمان فضای مجازی بسیج از پنج سال گذشته کار خود را به شکل کاملاً حرفه‌ای در حوزه تولید محتوای دیجیتال آغاز کرده و به صورت تخصصی در این زمینه پیش رفته که خوشبختانه علاوه بر ایجاد زیرساخت‌ها اقدامات خوبی در این راستا شکل گرفته است. رویکرد بسیج در فضای مجازی حمایت از توانایی‌ها و استعدادها و توانمند سازی است و این رویکرد تاکنون دستاوردهای چشمگیری در حوزه تولید محتوا رقم زده که این گونه رویدادها توانسته نقش مؤثری در این راستا ایفا کند.

گفتنی است سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با هدف شناسایی و حمایت از تولیدکنندگان انیمیشن، بازی و نرم افزار در استان مرکزی در قالب ۷ تیم ۳ تا ۵ نفره در استان مرکزی از ۱۲ آبان شروع شد که امروز اختتامیه آن همزمان با سراسر کشور با معرفی تیم‌های برتر برگزار شد و دو تیم از استان مرکزی به مرحله کشوری نیز راه پیدا کردند. در پایان این رویداد و با نظرات تخصصی هیئت داوران در بخش بازی تیم شهرستان خنداب و در بخش پویانمایی تیم شهرستان محلات به عنوان برگزیده انتخاب شدند و تیم شهرستان فراهان نیز شایسته تقدیر شناخته شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: برگزیدگان سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال مرکزی معرفی شدند

برگزیدگان سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال مرکزی معرفی شدند