چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
برگزاری یادبود جهادگر بسیجی شهید امیرمحمد اژدری در اکبریه شهرری

برگزاری یادبود جهادگر بسیجی شهید امیرمحمد اژدری در اکبریه شهرری

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، مراسم هفتگی هیأت حضرت علی اکبر(ع) با یاد جهادگر بسیجی شهید امیرمحمد اژدری در روز چهارشنبه ۲۹ آبان‌ماه برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام عبدالحسین مسلمی و مدیحه‌سرایی سید مهدی بنی هاشمی در اکبریه شهرری از ساعت ۱۹:۳۰ برگزار خواهد شد.

اکبریه شهرری واقع در شهرری، خیابان ۲۴ متری، کوچه شهید مهاجری، حسینیه حضرت علی اکبر(ع) واقع است.

 

براساس این گزارش، شهید امیرمحمد اژدری جمعه ۲۵ آبان ماه ۹۷ که به منظور سرکشی به گروه‌های جهادی و شناسایی مناطق محروم جنوب کشور، عازم این مناطق بود، طی سانحه رانندگی در استان هرمزگان، به شهادت رسید.

امیر محمد اژدری، ۲۵ ساله و ساکن تهران بود. او که از فعالین گروه‌های جهادی به شمار می‌رفت، بیش از هفت سال به جهاد در مناطق محروم کشور مشغول بود. مسئول گروه پزشکی و درمانی امام رضا (ع)، مسئول گروه عمرانی امام رضا (ع) و عضو شورای مرکزی قرارگاه امام رضا (ع) از جمله مسئولیت‌های این شهید بود. اژدری در اکثر استان‌های کشور از جمله لرستان، خوزستان، خراسان، کرمانشاه، ایلام و … سابقه انجام فعالیت‌های جهادی داشت.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : برگزاری یادبود جهادگر بسیجی شهید امیرمحمد اژدری در اکبریه شهرری

برگزاری یادبود جهادگر بسیجی شهید امیرمحمد اژدری در اکبریه شهرری

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش