برگزاری همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» دربرج میلاد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: برگزاری همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» دربرج میلاد در خبر علمی

به گزارش روز یکشنبه گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران، محمد فرجود گفت:این همایش و نمایشگاه جانبی ۱۳ و ۱۴ اسفندماه در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزارمی شود.
وی با بیان اینکه این رویداد که بر اساس رویکردهای نوین شهرداری تهران مبنی بر حرکت به سمت شهر هوشمند و توسعه نوآوری شهری برگزارمی شود، افزود: موضوع راهبردی «هوشمند سازی شهر تهران» که مورد تاکید سند چشم انداز شهر در افق ۱۴۰۴ نیز می باشد که در آن سند تهران «شهری هوشمند، دانش پایه و نوآور» تعریف شده است.
وی اظهارداشت : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) شهرداری تهران به عنوان متولی راهبری برنامه هوشمند سازی شهر تهران تبیین راهبردها و سیاستهای کلان شهرداری تهران می باشد.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با اشاره به اینکه با نظر شهردار محترم تهران «دبیرخانه تهران هوشمند» راه اندازی می شود، تصریح کرد: یکی از فعالیتهای کلیدی دبیرخانه تدوین و پیاده سازی سند راهبردی «تهران هوشمند» است و بدین ترتیب مجموعه فعالیت های عملیاتی و اجرایی مربوط به شهر هوشمند در تهران انسجام و شتاب جدی خواهد گرفت.
فرجود ادامه داد: امروز حرکت به سمت شهر هوشمند در تهران یک ضرورت اجتناب ناپذیر است که همه ذینفعان شهری شامل شهروندان، کسب و کارها و نهادهای دولتی و عمومی باید برای رسیدن به آن همکاری و همیاری ویژه ای داشته باشند که در این میان نقش شهرداری بسیار کلیدی و محوری است.
وی با اعلام این که ایده ها و طرحهای متعددی تحت عنوان هوشمند سازی تهران مطرح بوده و هست، تأکید کرد: مشکل اصلی نبود یک دیدگاه جامع و برنامه راهبردی است که این طرحها در قالب آن معنا پیدا کنند و با یکدیگر یکپارچه و هماهنگ باشند و با توجه با محدویتهای منابع، اولویتهای آنها معلوم می شود.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران گفت: نمایشگاه آخرین محصولات و خدمات مرتبط به شهر هوشمند از دیگر مواردی است دراین همایش برگزاری می شود.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی پایگاه اینترنتی smart.tehran.ir مراجعه کنند.
* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تنظیم کننده: سید جواد آل داود انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/ ۷۲۴۳ / ۱۵۳۹

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : برگزاری همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» دربرج میلاد

برگزاری همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» دربرج میلاد

۲۲ January 2018 | 12:02 am

دوره بازرسی جوش