یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
برگزاری دوره پدافند زیستی ویژه کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم

برگزاری دوره پدافند زیستی ویژه کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین از  قشم، حمیدرضا صادقی با بیان این مطلب، اظهار کرد: هدف از برگزاری این دوره کمک به ارتقاء مصونیت و آمادگی حداکثری کشور در برابر وقوع تهدیدات زیستی از طریق ارتقاء آگاهی و دانش تخصصی می باشد.

وی ادامه داد: برگزاری این دوره تخصصی می تواند موجب ایجاد و تقویت توانمندی کارکنان سازمان درخصوص مقابله با تهدیدات زیستی، آسیب شناسی و ارائه راهکار و آشنایی با رویکرد سازمان ها در مقابله با بیماری های نوظهور و تهدیدات زیستی شود.

به گفته مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم؛ پرداختن به موضوع آموزش در حوزه پدافند زیستی و ارتقاء دانش علمی مدیران و کارشناسان حوزه های اجرایی، خدماتی، امدادی و درمانی، به منظور مصون سازی، آمادگی و توانمندی مقابله در مواجهه با حوادث و تهدیدات زیستی در جامعه امروز یکی از ضرورت هاست.

صادقی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های راهبردی پدافند غیرعامل و پدافند زیستی به عنوان یک مهارت مدیریتی برای همه ارکان جامعه و نهادهای اجتماعی می تواند موجب آگاه سازی، آموزش و بکارگیری اصول مقابله با بحران، یکی از نیازهای ضروری امروز جامعه است.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : برگزاری دوره پدافند زیستی ویژه کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم

برگزاری دوره پدافند زیستی ویژه کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش