• Home
  • برنامه ریزی خوبی برای این هفته لیگ برتر نشده است

برنامه ریزی خوبی برای این هفته لیگ برتر نشده استبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر ، یحیی گل محمدی پنجشنبه شب درباره دیدار مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: پیش از هر چیز باید از استقبال هواداران رفسنجانی تشکر کنم که در ورود ما به این شهر به ما لطف داشتند. متاسفیم که به خاطر شرایط کرونا نمی‌توانیم در کنارشان باشیم.

وی ادامه داد: فردا بازی مهمی با تیم خوب مس رفسنجان داریم. باشگاه مس رفسنجان یک باشگاه حرفه‌ای است که امسال هم تیم خوبی آماده کرده‌اند و کادر فنی و بازیکنان خوبی دارند. در این بازی باید با تمرکز بالا وارد زمین شویم.

گل محمدی افزود: از تعطیلات لیگ خوب استفاده کردیم و یک بازی دوستانه هم داشتیم و آماده یک بازی خوب در شروع مجدد لیگ هستیم.

سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره برنامه‌ریزی لیگ و انجام دیدار پرسپولیس سه روز بعد از بازی تیم ملی گفت: متأسفانه برنامه ریزی خوبی برای این هفته لیگ انجام نشد. ما تنها تیمی بودیم که سه بازیکن در تیم ملی داشتیم و الان بازیکنان ما بدون زمان ریکاوری و استراحت به ما اضافه شده‌اند آن هم در شرایطی که دو سفر سنگین به لبنان و اردن داشته‌اند و بعد از بازگشت به ایران بلافاصله با ما به رفسنجان آمده‌اند.

گل محمدی ادامه داد: هیچ جا شما چنین برنامه‌ای برای بازی بعد از بازی‌های ملی نمی‌بینید. می‌شد بازی‌های این هفته را با برنامه بهتری برگزار کرد.

سرمربی پرسپولیس در ادامه درباره روند این تیم تا این مقطع از فصل گفت: در دو بازی قبل نتایج آن طور که می‌خواستیم نبود اما می‌خواهیم از این بازی به روند پیروزی برگردیم و در سریع‌ترین زمان ممکن خودمان را به صدر جدول برسانیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: برنامه ریزی خوبی برای این هفته لیگ برتر نشده است

برنامه ریزی خوبی برای این هفته لیگ برتر نشده است