برنامه‌های کوتاه مدت مدیرعامل بانک صادرات ایران کلید خورد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: برنامه‌های کوتاه مدت مدیرعامل بانک صادرات ایران کلید خورد خبر اقتصادی:

به گزارش بازرگانی گروه خبری نهانه به نقل از مهر و به نقل از بانک صادرات ایران، دکتر حجت‌الله صیدی صبح روز پنجشنبه ۱۹ بهمن‌ماه با حضور سرزده در شعبه فلسطین شمالی (کد ۶۶٩) این بانک، برنامه‌های کوتاه مدت خود مبنی بر تقویت منابع ارزان قیمت، توقف زیان دهی برخی شعب، دریافت مطالبات و تقویت روحیه همکاری و کنترل دقیق‌تر منابع و مصارف برای رسیدن بانک به اهداف تعیین شده را در هفتمین روز کاری خود کلید زد و از نزدیک با شرایط کاری برخی مشتریان شعبه نیز آشنا شد.

​مدیر عامل بانک صادرات ایران طی بازدید از این شعبه، ضمن بررسی کیفیت منابع و مصارف و تحلیل شرایط جانمایی شعبه دستورات لازم برای تقویت منابع و افزایش کارایی آن را صادر کرد.

بنا بر این گزارش، عملیاتی کردن برنامه‌های اعلام شده مدیر عامل بانک صادرات ایران در ٣ بخش کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، برای ارتقای جایگاه بانک به شدت مورد توجه است و با توجه به تخصص و تجربه های مالی وی در ارزیابی و بررسی منابع و مصارف شعب و همچنین برنامه ریزی های دقیق برای تقویت صورت‌های مالی بانک در کوتاه مدت، بازدیدهای دوره‌ای از شعب با نگرش واکاوی روند بهبود وضعیت آنها در دستور کار بوده و در عین حال لزوم هم افزایی نیروی انسانی شعب و همچنین میزان دقیق تغییرات قابل انتظار در صورت‌های مالی به طور ویژه برای هر شعبه در تحقق اهداف مذکور، مورد تاکید قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: حسب برنامه‌های مورد تاکید و اعلام شده، بازدیدهای سرزده از شعب تا تحقق اهداف مورد نظر، با جدیت دنبال می‌شود.

گفتنی است، تعاملات بهتر با مشتریان به عنوان سرمایه‌های اصلی بانک مورد عنایت مدیر عامل بانک صادرات ایران است تا جایی که وی در جریان این بازدید طی مذاکره حضوری با آنها و برقراری تعاملات دوسویه برای بهبود روند کاری بانک در جریان مشکلات و در عین حال پیشنهادات مطرح شده از سوی آنها قرار گرفت.

تاکیدات مدیرعامل بانک صادرات ایران در استان سمنان

از سوی دیگر، حجت‌الله صیدی مدیر عامل بانک صادرات ایران که در سفر یکروزه به استان سمنان در هیات همراه مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، حضور داشت، در مراسم راه‌اندازی و افتتاح چند پروژه بزرگ شرکت کرد و ضمن بازدید از شعبه مرکزی بانک صادرات ایران در ستاد مدیریت شعب استان سمنان با مدیران و کارکنان بانک در این استان دیدار کرد.

مدیر عامل بانک صادرات ایران در این بازدید ۵ دستور را برای رسیدن به اهداف مورد نظر در این استان مورد تاکید قرار داد. تقویت بخش ارزی، تلاش در جهت سودآوری بیشتر بانک، جذب منابع ارزان قیمت، تامین کسری نقدینگی تا قبل از پایان سال و بسیج عمومی کارکنان بانک برای تحقق اهداف مورد نظر مهمترین محورهای این دستورات بود.

بنا براین گزارش، دکتر صیدی در دیدار با مدیر بانک صادرات سمنان، حرکت بسیجی وار عموم کارکنان را برای تلاش و استفاده حداکثری از ظرفیت های بانک برای تحقق اهداف مورد نظر در خصوص افزایش بهره وری و بالا بردن سهم بانک از بازار تسهیلات و سپرده های نظام بانکی در این استان را مورد تاکید قرار داد.

شایان ذکر است، مانده سپرده های بانک صادرات ایران تا پایان آبان ماه سال ٩۶ در استان سمنان بالغ بر ٧١۵٠ میلیارد ریال بوده که سهم ٩ درصدی را از این بخش به خود اختصاص داده است. همچنین مانده تسهیلات  اعطایی بانک در این استان تا همین زمان از ۵۴٣٠ میلیارد ریال فراتر رفت که ٨ درصد تسهیلات پرداختی نظام بانکی را شامل می‌شود.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : برنامه‌های کوتاه مدت مدیرعامل بانک صادرات ایران کلید خورد

برنامه‌های کوتاه مدت مدیرعامل بانک صادرات ایران کلید خورد

۱۰ February 2018 | 10:17 am

دوره بازرسی جوش