برق برخی نقاط اهواز همچنان قطع است

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: برق برخی نقاط اهواز همچنان قطع است خبر اقتصادی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا برخی ساکنان مناطق غرب اهواز از جمله فرهنگشهر و مجاهد در تماس با این خبرگزاری از تداوم خاموشی برق مناطق خود خبر دادند.
این در حالی است که پیش تر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز از رفع خاموشی برق و پایداری شبکه برق در این شهر خبر داده بود.
صبح امروز پنجشنبه برق نقاط جنوبی و جنوب غرب اهواز به دلیل وقوع پدیده مه و گرد و غبار دچار خاموشی شد که به گفته مدیر روابط عمومی توزیع برق اهواز با اقداماتی از جمله شستشوی سریع مقره ها، این مشکل به سرعت بر طرف شد.
صبح امروز به دلیل بروز مه غلیظ و به دنبال استمرار یک هفته ای پدیده گردو غبار در خوزستان، بسیاری از نقاط خوزستان با خاموشی برق همراه بود که مسئولان مربوطه، خبر از وصل شدن برق بیشتر این مناطق داده بودند.
این در حالی است که گزارش های دریافتی حاکیست برق برخی مناطق در خوزستان از جمله نقاطی از کلانشهر اهواز در خاموشی به سر می برند.
از روز جمعه هفته گذشته گرد و غبار غلیظ به مدت چند روز بسیاری از نقاط خوزستان را در برگرفت و موجب تعطیلی مدارس ۲۰شهرستان و ادارات ۱۱ شهرستان در روزهایی از هفته جاری شد.
تراکم گرد و غبار در برخی نقاط خوزستان در چند روز گذشته تا بیش از ۶۶ برابر حد مجاز رسیده بود.
هشت بهمن پارسال در پی وقوع پدیده گرد و غبار در اهواز و درپی آن بارندگی خفیف، عایق مقره های پست های برق حالت نارسایی خود را از دست داد و باعث قطعی برق گسترده در اهواز و ۱۲ شهرستان دیگر شد.
پس از قطعی های گسترده خوزستان، به منظور شستشوی مقره ها و تعویض و عایق ‌بندی تجهیزات، ۱۵ دستگاه مقره شور به خوزستان اعزام و حدود ۳۵ درصد مقره‌ها تعویض و عایق‌بندی شد.
۶۰۳۷
خبرنگار: سپیده اسکندری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : برق برخی نقاط اهواز همچنان قطع است

برق برخی نقاط اهواز همچنان قطع است

۲۵ January 2018 | 7:33 pm

دوره بازرسی جوش