• Home
  • برقراری جریان پایدار آب در مناطق سیل‌زده استان خراسان رضوی

برقراری جریان پایدار آب در مناطق سیل‌زده استان خراسان رضویبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از وزارت نیرو، اتابک جعفری با اشاره به بارش‌های گسترده در استان خراسان رضوی، در تشریح آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده اظهار کرد: با توجه به شدت و حجم بارندگی‌های خوبی که از دو روز گذشته در سطح استان خراسان رضوی شروع شده، دچار خساراتی در برخی شهرستان‌های این استان شدیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه بیشترین آسیب‌ها به شبکه آب رسانی در شهرستان گناباد روی داد، افزود: روستای سلیمانی شهرستان فیروزه، ١١ روستای شهرستان قوچان، روستای بهمن جان شهرستان چناران، یک مجتمع روستایی در شهرستان جوین و هفت مجتمع روستایی در شهرستان تربت حیدریه جزو مناطق آسیب دیده از سیلاب بودند که در حال حاضر مشکل این روستاها و شهرستان‌ها رفع شده است.

جعفری با تشریح خسارات وارده در شهرستان گناباد، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون با اقدامات انجام شده جریان آب شرب در گناباد بطور کامل برقرار شده، ولی به دلیل قطع ارتباط بخش‌هایی از شهر با مخزن اصلی حدود ۲۰ درصد شهر دارای افت فشار آب هستند که با تکمیل عملیات اجرایی حداکثر تا پایان وقت امروز شرایط طبیعی خواهد شد.

وی با اشاره به وضعیت پایدار آب در این استان، تاکید کرد: به‌رغم شرایط دشوار راه‌های مواصلاتی، از ساعات اول بارندگی‌ها تیم‌های عملیاتی در نقاط مختلف حاضر و در حال خدمات‌رسانی هستند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : برقراری جریان پایدار آب در مناطق سیل‌زده استان خراسان رضوی

برقراری جریان پایدار آب در مناطق سیل‌زده استان خراسان رضوی