شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
بررسی پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال/ افزایش تعداد اعضای مجمع

بررسی پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال/ افزایش تعداد اعضای مجمع


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، مهدی محمدنبی شامگاه پنجشنبه در گفتگو با برنامه «ورزش تعطیل نیست» شبکه ورزش به آخرین وضعیت اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: روز ۱۸ فروردین جدول زمان بندی به تایید هیات رئیسه رسید و دو روز بعد به فیفا ارسال شد. فدراسیون جهانی هم روز ۴ اردیبهشت تاییدیه را برای ما ارسال کرد که باید مواردی را رعایت می کردیم. 

وی با بیان اینکه زمان برگزاری مجمع تعیین شده و در زمان خودش اعلام خواهد شد گفت: هفته آینده و در نشست هیات رئیسه پیش نویس اساسنامه را مرور خواهیم کرد و بعد از آن روند اصلاح اساسنامه و مطابق آن اساسنامه به فیفا ارسال می‌شود. فیفا هم نظرات خودش را لحاظ می‌کند و دوباره به مجمع برمی‌گردد.

نبی با بیان اینکه تعداد اعضای مجمع افزایش خواهد داشت گفت: باید روال عادی طی شود و همه چیز به مرحله نهایی برسد تا تعداد اعضا را بگوییم. سیاست فدراسیون این است که بخش‌های مختلف در مجمع مشارکت داشته باشند. بایستی مجموعه ورزش در این اساسنامه دیده شود و آن‌ها هم بتوانند در مجمع شرکت کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: بررسی پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال/ افزایش تعداد اعضای مجمع

بررسی پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال/ افزایش تعداد اعضای مجمع

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش