یکشنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
برد شیرین شهرداری آستارا برابر میلاد مهر تهران/گام محکم برای صعود

برد شیرین شهرداری آستارا برابر میلاد مهر تهران/گام محکم برای صعود


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، این دیدار حساس که چهارشنبه شب و بدون حضور تماشاگر در استادیوم تختی انزلی برگزار شد، با گل‌های دقایق ۱۷ و ۴۵ نیمه اول و ۵۹ و ۶۶ نیمه دوم با دو گل پژمان ثباتی و گل‌های امین حقده و سید احمد سید صالح آهی کاپیتان تیم فوتبال شهرداری آستارا به ثمر رسید.

تک گل تیم فوتبال میلاد مهر تهران را داود سعادتی در نیمه اول بازی و دقیقه ۲۰ به ثمر رساند. در این دیدار پربرخورد نیز تیم فوتبال شهرداری آستارا، آیدین مسعودی دروازه بان اصلی خود را به علت مصدومیت در اختیار نداشت.

شهرداری آستارا که نماینده فوتبال استان گیلان در رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور است، به دلیل نبود نورافکن در ورزشگاه وحدت آستارا این مسابقه را در ورزشگاه تختی انزلی و بدون حضور تماشاگر و با همکاری هیئت فوتبال شهرستان انزلی برگزار کرد.

شهرداری آستارا با این نتیجه در جدول مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با ۱۱ برد، ۴۰ امتیازی شده و با اختلاف ۲ امتیاز با سه تیم اول جدول در رده چهارم لیگ قرار دارد و از تیم‌های مدعی قهرمانی و صعود به لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور است.

در مسابقات لیگ دسته دوم کشور، ۲۸ تیم در قالب ۲ گروه ۱۴ تیمی رقابت می‌کنند و شهرداری آستارا برای نخستین بار در این رقابت‌ها حضور دارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: برد شیرین شهرداری آستارا برابر میلاد مهر تهران/گام محکم برای صعود

برد شیرین شهرداری آستارا برابر میلاد مهر تهران/گام محکم برای صعود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش